Se afișează postările cu eticheta melodii. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta melodii. Afișați toate postările

luni, 10 august 2009

Inna-Deja-vu

Deja-vu=Un deja vu este intr-adevar o senzatie ca un anumit lucru s-a mai intamplat sau l-ai mai vazut undeva.

Cum se intampla acest lucru?
Sa dau un exemplu concret: Poti merge uneori pe langa o persoana fara sa te uiti la ea,de exemplu pe langa Sun City,fiind concentrata cu totul in alta parte.Inconstientul tau insa,a "prins" aceasta faza. Pur si simplu nu constientizezi. Si poti merge alta data pe langa Sun City,pe la aceeasi ora si sa vezi persoana pe care ai mai vazut-o candva dar nu ai atras atentia.
Si acuma stai si te gandesti: "Parca am mai vazut undeva aceasta faza". Acum inconstientul se "trezeste" si iti dai seama ca ai mai vazut acest episod.
Adica ni se pot intampla evinimente asemanatoare dar prima data fiind concentrati in alta parte nu constientizam acest lucru. [Sursa]

Prima data cand am auzit melodia asta era 3 dimineata. Eu eram in masina, veneam acasa din Austria. Am ascutlat-o, si m-am gandit: ce dracu' zice asta, frate?! Am mai ascultat putin, apoi m-am gandit ca poate sunt eu prea obosita si nu mai inteleg. Deci, am hotarat sa n-o critic asa, dupa cum imi vine prima data cand ascult. Bun, am ascultat si a doua zi, si am avut aceeasi reactie. Mai exact, ce canta fatuca asta:

"No no no no no no no fire no fire eyes
I wanna feel the music higher and touch the ski
No no no no you drive me crazy you crazy boy
I wanna live with you a deja vu.

La la la la la la ... "

Pardon? Scuze, ai putea sa mai repeti o data, te rog?

"No no no no no no no fire no fire eyes
I wanna feel the music higher and touch the ski
No no no no you drive me crazy you crazy boy
I wanna live with you a deja vu.

La la la la la la ..."


Siii... Tu ai impresia ca e un cantec bun, nu? Ca prinde. Da' hai sa te mai intreb ceva... Ai idee ce dracu sa-l ia e ala deja-vu?! Banuiesc ca n-ai, asa ca n-o sa ma stresez prea mult. Nu esti departe de ce ar fi trebuit sa faci de la inceput: sa maturi pe strada, ca oricum e mizerie. Da' tu, in loc de asta, FACI mizerie. Si mai ai si tupeul sa o numesti muzica. Rusine.

duminică, 12 iulie 2009

Ma iubeste femeile

E imposibil sa nu stiti melodia lui Margineanu. Cele de mai jos sunt un rezultat al plictiselii si lipsei de activitati. Atentie! Pot cauza serioase crize de ras!

Bloody Mary: maaaa iubeste femeeeileeeee
Bloody Mary: si e moarte duuuupee mineee
Invisible Kid: =))))))))))))
Invisible Kid: toata ziua imi sade pe cap
Bloody Mary: nu stiu ce sa fac
Bloody Mary: ca sa scap
Invisible Kid: nu stiu ce sa fac ca sa scap
Bloody Mary: :)))))))
Invisible Kid: pam pam



Bloody Mary: maaaaaaaa iubeste femeeeeeileeee
Bloody Mary: si e moartee duuupee mineeee
Bloody Mary: =)))
DmG aka little D: eeeeeeeeeeesti leeeeeeeesbiiiiiiiiiiiii


Bloody Mary: maaaaaaa iubeste femeeeeeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarteee duuupee mineeee
madDy ... is typing a message.
madDy ...: ce gay esti

Bloody Mary: maaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si eee moaarte duuupe mineee
Uana Cu O: rau?
Uana Cu O: :-S


Bloody Mary: maaaa iubeste femeeeileeee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe minee
Bloody Mary:
Quintesence .: toata ziua imi sadeee pe caaap
Bloody Mary: nu stiu ce sa fac
Bloody Mary: ca sa scap
Quintesence .: si mai departe nu mai stiuuuu !



Bloody Mary: maaaa iubestee femeeileee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
Bloody Mary: ;;)
*Killin`.Moulin.Rouge* Moldovan: lesbiano


Aici nici n-a mai fost nevoie sa zic:
Bloody Mary: maaaa!
Catalin: iubeste
Catalin: femeileeeee



Bloody Mary: maaa iubeste femeeeileee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
DaNotsa `: ie muarte..
DaNotsa `: da ie dupe mini


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moarteee duuuupe mineee
Bloody Mary:
Jesus *: ai ascultat manele cand mergeai in drum spre casa de vorbesti asa?
Bloody Mary: nu=)))
Jesus *: ai auzit la o taraba


Bloody Mary: maaa iubeste femeeeileeee
Bloody Mary: si ee moaaarteee duuupe mineee
Original copy Devil's beauty: zau?
Original copy Devil's beauty: cum asa?


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moartee duupee mineee
Bloody Mary: ;;)
SeNd Me @n @nGeL plz marina: iti pregatesti mel pt la teatru?
Bloody Mary: nu,scriu pe blog reactii
SeNd Me @n @nGeL plz marina: aha:))
SeNd Me @n @nGeL plz marina: cata spontaneitate:))
SeNd Me @n @nGeL plz marina: deci .. am crezut la inceput ca esti un pic pilita


Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
LacusTa;x mik: :)))



Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe mineee
.Ciocolata cu Chimicale. Rock: aa
.Ciocolata cu Chimicale. Rock: lol



Bloody Mary: maaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moarte duuupe mineee
KallistE .: n-am ce sa-ti fac


Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
-][=][--][--][\/][-- DaNy: femeile??
Bloody Mary: da!
-][=][--][--][\/][-- DaNy: extraordinar!


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe mineee
Soap Bubble: :))


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moartee duuupe mineee
liniutza ..: :))

Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
FORZA PALERMO: ?


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moarte duuupe mine
x_cold.winter_x: supper


Bloody Mary: maaaaa iubeste femeeeileeee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe mineee
LeStAt .Rock is typing a message.
LeStAt .Rock: si ce


Va multumesc ca nu m-ati injurat! :))