Se afișează postările cu eticheta Bloody Mary. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Bloody Mary. Afișați toate postările

duminică, 12 iulie 2009

Reactii la postul anterior

Nu ma pot abtine:


*Killin`.Moulin.Rouge* Moldovan: aha deci
*Killin`.Moulin.Rouge* Moldovan: sa te injur sau nu?
Bloody Mary: daca vrei
*Killin`.Moulin.Rouge* Moldovan: nne nu te injur
*Killin`.Moulin.Rouge* Moldovan: eu am fost cel mai bun
Bloody Mary: de ce?=))
*Killin`.Moulin.Rouge* Moldovan: am fost cel mai original ..nici nu am continuat versuri nici nu am pus ":))" si nici semnul intrebarii

Invisible_ _Kid: :)))
Invisible_ _Kid: ia nam ce zice
Bloody Mary: la loc de cinste
Bloody Mary: ca de la tine mi-a venit ideea
Bloody Mary: :)))
Invisible_ _Kid: :))))
Bloody Mary: aha
Bloody Mary: acuma raeti toti!
Bloody Mary: radeti*
Bloody Mary: baaa
Bloody Mary:
Bloody Mary: O_O O_O
Invisible_ _Kid: :)))
Bloody Mary: ce mult...
Bloody Mary: te-am iubit...
Bloody Mary: paraschivoooooooooooooooo
Bloody Mary: =)))
Invisible_ _Kid: :)))
Invisible_ _Kid: ti-am zis-o de o mie de ori
Bloody Mary: serios?
Invisible_ _Kid: nu:))


Quintesence .: ha, ce tare
Bloody Mary: )))))))))
Bloody Mary: thx
Quintesence .: majoritatea au zis ca esti lesbi
Bloody Mary: da
Quintesence .: acum trebuie sa incepi cu aia cu paraschiva
Quintesence .:
Bloody Mary: =))))))))
Quintesence .: ce mult te-am iubit paraschivoooo


Mariam .: O_O
Mariam .: maaa
Bloody Mary: da?
Mariam .: O_O
Bloody Mary: ce mult
Bloody Mary: te-am iubit
Bloody Mary: paraschivoooo
Bloody Mary: =))))))))))))
Bloody Mary: asta nu e pt blog
Bloody Mary: poti sa ma injuri
Mariam .: nu sunt paraschiva
Mariam .: da` poti sa ma iubesti oricum


DmG aka little D: deci
DmG aka little D: reactia mea
DmG aka little D: a fost cea mai sincere
DmG aka little D: si adevarata


Original copy Devil's beauty: aoleu sunt celebra adica?
Bloody Mary: da,da
Original copy Devil's beauty: uuu ms


x_cold.winter_x: :))


KallistE .: :))


Promit sa mai fac d-astea, ca vad ca va plac! Si acum, asa, de incheiere... Ce mult te-am iubit, Paraschivooooo.....

Ma iubeste femeile

E imposibil sa nu stiti melodia lui Margineanu. Cele de mai jos sunt un rezultat al plictiselii si lipsei de activitati. Atentie! Pot cauza serioase crize de ras!

Bloody Mary: maaaa iubeste femeeeileeeee
Bloody Mary: si e moarte duuuupee mineee
Invisible Kid: =))))))))))))
Invisible Kid: toata ziua imi sade pe cap
Bloody Mary: nu stiu ce sa fac
Bloody Mary: ca sa scap
Invisible Kid: nu stiu ce sa fac ca sa scap
Bloody Mary: :)))))))
Invisible Kid: pam pam



Bloody Mary: maaaaaaaa iubeste femeeeeeileeee
Bloody Mary: si e moartee duuupee mineeee
Bloody Mary: =)))
DmG aka little D: eeeeeeeeeeesti leeeeeeeesbiiiiiiiiiiiii


Bloody Mary: maaaaaaa iubeste femeeeeeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarteee duuupee mineeee
madDy ... is typing a message.
madDy ...: ce gay esti

Bloody Mary: maaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si eee moaarte duuupe mineee
Uana Cu O: rau?
Uana Cu O: :-S


Bloody Mary: maaaa iubeste femeeeileeee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe minee
Bloody Mary:
Quintesence .: toata ziua imi sadeee pe caaap
Bloody Mary: nu stiu ce sa fac
Bloody Mary: ca sa scap
Quintesence .: si mai departe nu mai stiuuuu !



Bloody Mary: maaaa iubestee femeeileee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
Bloody Mary: ;;)
*Killin`.Moulin.Rouge* Moldovan: lesbiano


Aici nici n-a mai fost nevoie sa zic:
Bloody Mary: maaaa!
Catalin: iubeste
Catalin: femeileeeee



Bloody Mary: maaa iubeste femeeeileee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
DaNotsa `: ie muarte..
DaNotsa `: da ie dupe mini


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moarteee duuuupe mineee
Bloody Mary:
Jesus *: ai ascultat manele cand mergeai in drum spre casa de vorbesti asa?
Bloody Mary: nu=)))
Jesus *: ai auzit la o taraba


Bloody Mary: maaa iubeste femeeeileeee
Bloody Mary: si ee moaaarteee duuupe mineee
Original copy Devil's beauty: zau?
Original copy Devil's beauty: cum asa?


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moartee duupee mineee
Bloody Mary: ;;)
SeNd Me @n @nGeL plz marina: iti pregatesti mel pt la teatru?
Bloody Mary: nu,scriu pe blog reactii
SeNd Me @n @nGeL plz marina: aha:))
SeNd Me @n @nGeL plz marina: cata spontaneitate:))
SeNd Me @n @nGeL plz marina: deci .. am crezut la inceput ca esti un pic pilita


Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
LacusTa;x mik: :)))



Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe mineee
.Ciocolata cu Chimicale. Rock: aa
.Ciocolata cu Chimicale. Rock: lol



Bloody Mary: maaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moarte duuupe mineee
KallistE .: n-am ce sa-ti fac


Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
-][=][--][--][\/][-- DaNy: femeile??
Bloody Mary: da!
-][=][--][--][\/][-- DaNy: extraordinar!


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe mineee
Soap Bubble: :))


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moartee duuupe mineee
liniutza ..: :))

Bloody Mary: maaaa iubeste femeeileeee
Bloody Mary: si e moaaarte duuupe mineee
FORZA PALERMO: ?


Bloody Mary: maaa iubeste femeeileee
Bloody Mary: si e moarte duuupe mine
x_cold.winter_x: supper


Bloody Mary: maaaaa iubeste femeeeileeee
Bloody Mary: si e moaartee duuupe mineee
LeStAt .Rock is typing a message.
LeStAt .Rock: si ce


Va multumesc ca nu m-ati injurat! :))

luni, 6 iulie 2009

Despre viata mea

Ma criticati. Imi spuneti ca nu va accept. Ca nu imi pasa de voi. Ca nu va las sa va apropiati de mine. Nu am de gand sa dezmint chestia asta, e complet adevarata. Nu va accept. Nu va iubesc. Nu-mi pasa de voi. Nu va las sa va apropiati de mine. Refuz prietenia voastra sincera sau mincinoasa. Refuz ajutorul vostru. Ma deranjeaza poate chiar prea mult mila voastra.

Nu va cer sa ma intelegeti sau sa ma acceptati. Doar sa ma lasati in pace. Fiecare are viata lui, si-o traieste cum vrea. Fiecare simte pentru el, nu pentru altii. Fiecare-si traieste viata si-si moare moartea, asta e cert. Unii seamana mai mult cu majoritatea, altii mai putin. Eu fac parte din cei care refuza normalul, fericirea imaginara si trend-urile.

Eu nu simt, nu gandesc, nu iubesc ca un om. Ci ca un artist. Eu nu traiesc ca sa sufar, ci sufar ca sa traiesc. Sufar ca sa exist. Nu ma refer la existenta fizica, ci la cea spirituala. Suferinta si durerea se transforma in creativitate. Creativitatea in arta. Arta in viata. Eu traiesc prin arta mea. Respir aprecierile si criticile oamenilor. Pentru unii sunt nebuna, pentru altii sunt neinteleasa, dar normala nu sunt pentru nimeni. Nici macar pentru mine.

Cam ce va pot oferi

Cu mandrie anunt ca m-am intors. Asta nu va priveste pe voi, asa ca o sa trec la subiect. Eu va pot oferi prietenia mea sincera. Intelegere. Respect. Ajutor [in limita bunului simt]. Un umar pe care sa plangeti. Dar atat. Nu-mi cereti sa va iubesc. Nu-mi cereti sa va inteleg. Nu-mi cereti sa va acopar. Nu-mi cereti sa ma schimb. Sunt asa cum sunt, sunt asa cum imi place. Cred ca nu cer prea mult la schimb pentru ce va pot oferi. Singurul lucru pe care il vreau este respect. Respectul e frate bun cu bunul simt, asa ca nu ma sunati acasa ca sa ma rugati sa va fac tema. Nu insistati la scoala daca va spun ca n-am dispozitia necesara sa va fac/corectez temele. Sunteti lenesi, si va place. V-ati bazat pe mine suficient. Nu mai fac nicio tema, nu mai dau niciun ajutor in sensul asta. Pentru ca sunt si eu om, si rabdarea mea are si ea o limita. Nu imi spuneti ce prietena buna sunt-chiar n-am nevoie de minciunile voastre! Nu va mai rugati de mine-e nedemn si neplacut. V-am spus clar ce va pot oferi. Daca va convine, bine. Daca nu, la fel de bine. Oricum eu n-am nimic de castigat din toata treaba asta.

miercuri, 1 iulie 2009

Cine sunt eu.


  • Eu sunt eu. Sunt Maria. Sunt Bloody Mary. Sunt iuby. Sunt ba. Sunt soro.
  • Am doua maini si doua picioare, toate patru fara par [si sunt mandra de asta!].
  • Am doi ochi, un nas, o gura si doua urechi.
  • Imi plac multe chestii. Imi place sa scriu, sa citesc, sa pictez, sa desenez. Cel mai mult imi place sa ma iau de oameni. Oamenii ma enerveaza. Pentru ca sunt prosti. Pentru ca sunt nesimtiti. Pentru ca exista.
  • Urasc orice are mai multe picioare ca mine.
  • Urasc fetele cu par pe maini si baietii cu par pe picioare. Epilati-va.
  • Imi place menta. Imi plac lucrurile cu menta.
  • Imi place guma de mestecat. E mentolata.
  • Am o unghie mai mica decat celelalte. Mi s-a rupt. [Vedeti ce se intampla daca spuneti "Mi se rupe!"???]
  • Sunt o fata. E bine de stiut ca nu sunt un baiat. Vad, aud si vorbesc. Vad tot, aud tot, retin ce-mi convine si vorbesc ce vreau.
  • Cam atat despre mine. Asta sunt eu. Asa sunt eu. Si sunt mandra de mine.

miercuri, 24 iunie 2009

Bloody Mary in varianta South park


Oh, no! They killed Kenny! Fuckin' bastards!

vineri, 19 iunie 2009

De ce sa NU imi citesti blogul

Tu, cel care imi citesti acum blogul! Da, tu! De ce o faci? Cum de ce faci ce? De ce imi citesti blogul? Chiar n-ai altceva mai bun de facut? De ce sa NU imi citesti blogul:
  • Pentru ca a aparut o noua manea de la Gutza pe care trebuie s-o descarci urgent
  • Pentru ca trebuie sa vezi cate "commuri" ai primit pe hi5
  • Pentru ca trebuie sa agati pitzipoance pe net
  • Pentru ca trebuie sa te dai cu ruj roz pe botic
  • Pentru ca trebuie sa-ti faci poze shukare, sa vada dusmanii ce valoare ai tu
  • Pentru ca trebuie sa-ti faci poze dezbracata, sa ti le pui pe net, sa vada zdrentele invidioase ce printesa haladita esti tu
  • Pentru ca trebuie sa scoti bani la imprimanta, sa ai cu ce te poza
  • Pentru ca te asteapta fetele, sa mergeti la Bamboo
  • Pentru ca tie defapt nici nu iti place sa citesti altceva decat "commuri"
  • Pentru ca ti se strica unghiile roz, false daca dai de mouse sa citesti mai jos
  • Pentru ca trebuie sa-ti modifici poze pentru hi5, sa le faci kitch...slipicioase
  • Pentru ca nu suporti adevarul spus verde-n fata

Daca ai eliminat, pe rand, toate motivele de mai sus si inca mai citesti, felicitari! Blogul asta e facut exact pentru oameni ca tine!

marți, 16 iunie 2009

Aţi auzit de Bloody Mary?

Pentru că mulţi în zilele noastre n-au pic de cultură generală, m-am gândit să fac un sondaj de opinie cu un personaj cât de cât cunoscut. Cum porecla mea e Bloody Mary, colegii ar fi trebuit să audă de ea! Tocmai de asta i-am întrebat pe ei. Răspunsurile colegilor mei la întrebarea "Aţi auzit de Bloody Mary? Cine a fost?":

Ana: O regină care-şi omora amanţii.
Ruxandra: Maria Tereza!
Marina: O cântăreaţă de muzica rock.
Ioana: Da, tu!
Andrei C: Tu eşti.
Gabriela: Tu.
Corina N: Tu.
Andreea: Tu.
Diana: Da, tu. E preşedinte!
Anca: Preşedinte.
Andrei A: Da, nu ştiu.
Codrut: Da, o cântăreaţă de Rock.
Cosmin: Nu.
Catalin C: Nu.
Cristina: Tu.
Corina O: Tu.

Concluzia e clară: colegii m-au dezamăgit. Nu mă aşteptam să dea toţi răspunsul corect, dar măcar de cocktail să fi auzit! A, şi cu ocazia asta am aflat o chestie: sunt preşedinte. :)

Raspunsul corect: Maria I (engleză Mary I) (n. 18 februarie 1516 – d. 17 noiembrie 1558), cunoscută şi sub numele de Maria Tudor, a fost regina Angliei şi regina Irlandei din 6 iulie 1553 (de facto) sau 19 iulie 1553 (de jure) până la moartea sa în 17 noiembrie 1558.

Dar voi? Voi aţi auzit de Bloody Mary? :)

duminică, 7 iunie 2009

Mulţumesc, Flippy!

Prima persoană despre care se merită să fac un post, pe care i-l dedic pe deplin şi în totalitate celei mai răbdătoare prietene din lume, Roxana "Flippy" Ungureanu! Dintre toate persoanele care şi-au adus contribuţia la umilul meu roman [încă în "proces de facere"], a ei a fost cea mai mare. Ce a făcut această preaminunată prietenă? Am motivele mele s-o numesc aşa, motive înşirate mai jos:

  • S-a oferit să-mi realizeze ea coperta.

  • A suportat criticile mele absolut idioate tot timpul,mai ales după prima încercare pe care eu am considerat-o "aproape... Dar nu suficient de aproape!".
  • A făcut zeci de poze că să mă mulţumească pe mine.
  • Şi-a consumat timpul liber fără s-o oblige nimeni pentru a mă ajuta.

  • S-a abţinut să mă înjure pentru criticile idioate, dar pe care eu le consideram necesare gen "Fă lupul mai mic şi mai negru. Fă cărarea gri. Fă luna mai nu ştiu cum". Ca, într-un final, să iasă fără lupul la care se muncise atât.

Pentru faptul că s-a strofocat atât şi şi-a tocit nervii pe mine, eu îi mutlumesc din suflet, şi promit că va fi pe pagina de dedicaţii! Mulţumesc, Flippy!


Şi coperta, ca să vedeţi pentru ce s-a muncit săracă fată atât!



vineri, 29 mai 2009

De ce am eu blog

Întrebarea evidentă în momentul ăsta e: de ce naiba am eu blog?! Răspuns: ca să scriu cum şi cât îmi place, despre cine vreau sau nu vreau. Simplu, nu? Postările or să fie de la interesante la idioate. WARNING! DON'T TRY MY POSTS AT HOME! Acum că am terminat scurta şi enervanta descriere de la început, mă pot apuca de postat. Spor la citit-ştiu că o faceţi!